Eesti ‹liűpilaste Selts
   
   

Eesti √úli√Ķpilaste Selts

Aadress: Jaan T√Ķnissoni 1, Tartu 50409, E-post: selts @eys.ee
Telefon: +372 7420241
Registri number: 80093926
  1. Esimees - Villem √Ėdner Koern - esimees @eys.ee
  2. Kirjatoimetaja - Kevin Kirs - kirjatoimetus @eys.ee
  3. Laekahoidja - Indrek Pajur - laegas @eys.ee
  4. Vanamees - Hans Kristjan Pikani - vanamees @eys.ee
  5. Abiesimees - Maanus Vinni - abiesimees @eys.ee
  6. Abikirjatoimetaja - T√Ķnn Adermann - kirjatoimetus @eys.ee
  7. Abilaekahoidja - Roland Kesk√ľla - abilaegas @eys.ee
  8. Majaisa - Kevin Kanarbik - majaisa @eys.ee
  9. Laulujuhataja - Kristjan Silm - laulujuhataja @eys.ee
  10. Majanduse eestseisja - Rain Tapver - majandus @eys.ee
  11. Raamatukogujuhataja - Siim Tsarjov - raamatukogu @eys.ee
  12. Kirjakoguhoidja - Sten Torpan - kirjakogu @eys.ee
  13. Kehaharjutuste eestseisja - Karl Martin Kirt - kehaharjutaja @eys.ee

Eesti √úli√Ķpilaste Seltsi Tallinna koondus

Aadress: Johann Köleri 13, Tallinn 10150,
Telefon: +372 601 5747
  1. Esimees - Taavi Ploompuu - taavi2 @gmail.com
  2. Kirjatoimetaja - Jaanus M√ľ√ľr - muur.jaanus @gmail.com
  3. Laekahoidja - Kristo Veetamm - kristo.veetamm @gmail.com
  4. Vanamees - Silver Silm - silm.silver.ffi @gmail.com
  5. Abiesimees - Igor Habal - igor.habal @gmail.com
  6. Abikirjatoimetaja - Mihkel Rand - randmihk @gmail.com
  7. Abilaekahoidja - Indrek Mäe - maeindrek @gmail.com
  8. Majaisa - Jorma Helenurm - helenurmjorma @gmail.com
  9. Laulujuhataja - Oskar Punga - oskar.punga @gmail.com
  10. Majanduse eestseisja - Martin Kraus - martin @martinifoto.eu
  11. Raamatukogujuhataja - Antti Asi - antti.asi @gmail.com
  12. Kirjakoguhoidja - Joosep Raudsik - vanamees @eys.ee
  13. Kehaharjutuste eestseisja - Martin Järve - martinjarve @gmail.com

Eesti √úli√Ķpilaste Seltsi Vilistlaskogu

Aadress: Jaan T√Ķnissoni 1, Tartu 50409, E-post: vke @eys.ee
Registri number: 80055073
  1. Esimees - Rein Minka - rein.minka @gmail.com
  2. Kirjatoimetaja - Aivar Rahno - aivar.rahno @riigikantselei.ee
  3. Laekahoidja - Rainer Innos - rainer.innos @gmail.com
  4. Abiesimees - Erki Tamm - erki.tamm @ut.ee
  5. Abikirjatoimetaja - Juhan Kreem - juhan.kreem @tallinnlv.ee
  6. Vil!-kogu eestseisuse ametita liige - Joonas Heiter - joonasheiter @gmail.com

Eesti √úli√Ķpilaste Seltsi Ameerika √úhendriikide koondus

  1. Esimees - Kaarel Laev - klaev @nyc.rr.com
  2. Kirjatoimetaja - Raul Pettai - rpettai @verizon.net
  3. Laekahoidja - Carl Skonberg - carlms77 @optonline.net

Eesti √úli√Ķpilaste Seltsi Ameerika Kesk-L√§√§ne koondus

kontakt - Imre Pagi - imrepagi @gmail.com

    Eesti √úli√Ķpilaste Seltsi Ameerika Kirde koondus

    kontakt - Jaan Veenpere

      Eesti √úli√Ķpilaste Seltsi Ameerika P√Ķhja-L√§√§ne koondus

      kontakt - Arvo Lennart Vercamer - arvo.vercamer @gmail.com

        Eesti √úli√Ķpilaste Seltsi Austraalia koondus

        kontakt - Toomas Pill - toomas @iinet.net.au

          Eesti √úli√Ķpilaste Seltsi Baltimore-Washingtoni koondus

          1. Kirjatoimetaja - Agu Ets - aguets @earthlink.net
          2. Laekahoidja - Ado Valge - valgea @aol.com

          Eesti √úli√Ķpilaste Seltsi Br√ľsseli koondus

          1. Esimees - Silver Perli - silver.perli @eesti.ee
          2. Kirjatoimetaja - Luukas Kristjan Ilves - luukas.ilves @gmail.com
          3. Laekahoidja - Karl Robert Lausma - klausma @live.com
          4. Vanamees - Mihkel Allik - mihkel.allik @europarl.europa.eu
          5. Abiesimees - Lauri Madjak - laurimadjak2 @hotmail.com

          Eesti √úli√Ķpilaste Seltsi Kalifornia koondus

          Postiaadress: Heino O. Valvur, 1135 Upper Happy Valley Road, Lafayette CA 94549-2807, USA
          1. Esimees - Heino J√Ķgis
          2. Kirjatoimetaja - Heino Oskar Valvur

          Eesti √úli√Ķpilaste Seltsi Montreali koondus

          1. Kirjatoimetaja - Innar Teose - iteose @sympatico.ca

          Eesti √úli√Ķpilaste Seltsi P√§rnu koondus

          kontakt - Tarvi Markson - tarvi @terveks.ee
          kontakt - Ragnar √ēun - ragnar_o @ut.ee
          1. Esimees - Tarvi Markson - tarvi @terveks.ee
          2. Kirjatoimetaja - Paul Ney - paul.ney @me.com
          3. Laekahoidja - Jaanus Riiner - jaanus.riiner @gmail.com

          Eesti √úli√Ķpilaste Seltsi Rootsi koondus G√∂teborgis

          1. Esimees - Hain Rebas - hain.rebas @home.se

          Eesti √úli√Ķpilaste Seltsi Rootsi koondus Stockholmis

          Aadress: E√úS Rootsi koondus Stockholmis c/o Viru Wallingatan 34, 5 tr SE-111 24 Stockholm
          1. Esimees - Jaak Akker - jaak.akker @gmail.com
          2. Kirjatoimetaja - Mark Teose - mark.teose @3m.com
          3. Laekahoidja - Egert-Tiit Lemmik - egert.lemmik @gmail.com

          Eesti √úli√Ķpilaste Seltsi Toronto koondus

          Postiaadress: Enn Varrik, 31-8 Corinth Gdns. Toronto ON, M4P 2N5, Canada, E-post: evarrik @rogers.com
          Telefon: 416-569-1151
          1. Esimees - Enn Varrik - ennvarrik @gmail.com
          2. Kirjatoimetaja - Toivo Visnapuu - tovico @rogers.com
          3. Laekahoidja - Jarek Varrik - jarekv @yahoo.com
          4. Vanamees - Richard Jaan Roos - roos.rick @gmail.com
          5. Abiesimees - Toomas Merilo - tmerilo @sympatico.ca
          6. Abikirjatoimetaja - Veiko Paul Parming - vparming @gmail.com
          7. Abilaekahoidja - Kuldar Lindvere - klindvere @questrade.com
          8. Majaisa - Eero Tamm - eero.tamm @sympatico.ca
          9. Laulujuhataja - Ivar Alan Nippak - ianippak @sympatico.ca
          10. Majanduse eestseisja - Peeter Veltmann - pveltmann @hotmail.com
          11. Kehaharjutuste eestseisja - Jonas Varrik - jonasvarrik @gmail.com

          Eesti √úli√Ķpilaste Seltsi Vilistlaskogu Tallinna koondus

          Aadress: Johann Köleri 13, Tallinn 10127,
          Telefon: +372 601 5747
          1. Esimees - Sten Veidebaum
          2. Kirjatoimetaja - Henri Gosts√Ķllo - gostsollo @gmail.com
          3. Laekahoidja - Artur Leemet - arturleemet @gmail.com

          Eesti √úli√Ķpilaste Seltsi Vilistlaskogu Tartu koondus

          Aadress: Jaan T√Ķnissoni 1, Tartu 50409
          1. Esimees - Ruben Järvesaar - ruben.jarvesaar @gmail.com
          2. Kirjatoimetaja - Kaarel Vanamölder - lambert @ut.ee
          3. Laekahoidja - Martti-Jaan Miljan - mjmiljan @hotmail.com

          Eesti √úli√Ķpilaste Seltsi Sihtasutus

          Aadress: Jaan T√Ķnissoni 1, Tartu 50409,
          Registri number: 90001150
          A/A 17000378534 Nordea Panga Eesti filiaal (801)
          E-post: sihtasutus @eys.ee
          Telefon: +372 5626 4164 (P. Lepasepp)
          1. Juhatuse esimees - Priit Lepasepp - priit.lepasepp @gmail.com
          2. Juhatuse liige - Rainer Paenurk - rainer.paenurk @gmail.com
          3. Juhatuse liige - √úllar Juhanson - y409 @hot.ee
          4. Juhatuse liige - Hannes Krause - krause.hannes @gmail.com
          5. Juhatuse liige - Märt Kose - m2rtkose @gmail.com
          6. N√Ķukogu esimees - Allan Kaldoja - allankaldoja @hotmail.com
          7. N√Ķukogu liige - Toomas Aasm√§e - toomas123 @gmail.com
          8. N√Ķukogu liige - Indrek Elling - indrek.elling @gmail.com
          9. N√Ķukogu liige - Andres Koern - andres.koern @gmail.com
          10. N√Ķukogu liige - Rein Minka - rein.minka @gmail.com
          11. N√Ķukogu liige - Tiit Pruuli - pruuli @go.ee
          12. N√Ķukogu liige - Sander Pullerits - sander.pullerits @gmail.com

          Sihtasutus E√úS 100 aastat

          Postiaadress: Sihtasutus EÜS 100 a. c/o Tagel, Mörbydalen 10-6tr, SE-182 52 Danderyd
          1. Esimees - Vello Mänd - vello.mand @telia.com
          2. Kirjatoimetaja - Mark Teose - mark.teose @3m.com
          3. Laekahoidja - Toivo Tagel - toivo.tagel @tele2.se

          Eesti √úli√Ķpilaste Seltsi meeskoor

          E-post: laulukoor @eys.ee
          1. Peadirigent - Peep Ratas - ketastik @hot.ee
          2. Direktor - Paul Korrovits - Paul.Korrovits @kliinikum.ee