Eesti Üliõpilaste Selts

Aadress: Jaan Tõnissoni 1, Tartu 50409, E-post: selts @eys.ee
Telefon: +372 7420241
Registri number: 80093926

  1. Esimees – Karl Kask – esimees @eys.ee
  2. Kirjatoimetaja – Leo Estonius – kirjatoimetus @gmail.com
  3. Laekahoidja – Tõnn Adermann – laegas @eys.ee
  4. Vanamees – Kevin Kanarbik – vanamees @eys.ee
  5. Abiesimees – Jan Lucas Videvik – abiesimees @eys.ee
  6. Abikirjatoimetaja – Andrei Pankratov – kirjatoimetus @gmail.com
  7. Abilaekahoidja – Markus Haug – abilaekahoidja @eys.ee
  8. Majaisa – Hendrik Peek – majaisa @eys.ee
  9. Laulujuhataja – Kevin Telliskivi – laulujuhataja @eys.ee
  10. Majanduse eestseisja – Kaarel Rummo – majandus @eys.ee
  11. Raamatukogujuhataja – Anti Jalonen – raamatukogu @eys.ee
  12. Kirjakoguhoidja – Ivo Andreas Posti – kirjakogu @eys.ee
  13. Kehaharjutuste eestseisja – Kaspar Kirt – kehaharjutaja @eys.ee

Eesti Üliõpilaste Seltsi Tallinna koondus

Aadress: Johann Köleri 13, Tallinn 10150,
Telefon: +372 601 5747

  1. Esimees – Toomas Lõõnik – toomas.loonik @gmail.com
  2. Kirjatoimetaja – Jim Tilk – kirjatoimetus.tallinn@gmail.com
  3. Laekahoidja – Janar Künamägi – laekahoidja.tallinn@gmail.com
  4. Vanamees – Markus Merilai  – markus.merilai @gmail.com
  5. Abiesimees – Henri Saar – saar.henri89 @gmail.com
  6. Abikirjatoimetaja – Kairo Pettai – kirjatoimetus.tallinn@gmail.com
  7. Abilaekahoidja – Richard Lemendik – lemendikrichard @gmail.com
  8. Majaisa –  Jaan Matt – jaanmatt @hotmail.com
  9. Laulujuhataja – Rasmus Aron – aronrasmus @gmail.com
  10. Majanduse eestseisja – Mihkel Ilus – mihkel.ilus @artun.ee
  11. Raamatukogujuhataja – Marko Kollo – raamatukogu.tallinn@gmail.com
  12. Kirjakoguhoidja – Rasmus Vaik – tallinnakonekomisjon @gmail.com
  13. Kehaharjutuste eestseisja – Jaakob Vardja – jvardja @gmail.com
  14. Sotsiaalmeedia haldur – Hendrik Tiitson – hendrik.tiitson @gmail.com

Eesti Üliõpilaste Seltsi Vilistlaskogu

Aadress: Jaan Tõnissoni 1, Tartu 50409, E-post: vke @eys.ee
Registri number: 80055073

  1. Esimees – Erki Tamm – erki.tamm @ut.ee
  2. Kirjatoimetaja – Kaarel Vanamölder – vanamolder@gmail.com
  3. Laekahoidja – Taavi Ploompuu  – taavi2@gmail.com
  4. Abiesimees – Kalmar Kurs – kalmarkurs@hotmail.com
  5. Abikirjatoimetaja – Lauri Vanamölder – lauri.vanamolder @gmail.com
  6. Vil!-kogu eestseisuse ametita liige – Joonas Heiter – joonasheiter @gmail.com

Eesti Üliõpilaste Seltsi Vilistlaskogu Tartu koondus

Aadress: Jaan Tõnissoni 1, Tartu 50409

  1. Esimees – Martti-Jaan Miljan – mjmiljan.eys @gmail.com
  2. Kirjatoimetaja – Mihkel Laar – mihkel.laar @gmail.com
  3. Laekahoidja – Jaanus Sova – jaanus.sova @gmail.com

Eesti Üliõpilaste Seltsi Vilistlaskogu Tallinna koondus

Aadress: Johann Köleri 13, Tallinn 10127, Telefon: +372 601 5747

  1. Esimees – Andres Sokk – andres.sokk@ printsiip.ee
  2. Kirjatoimetaja – Gert Uiboaed – gert.uiboaed@ riigikantselei.ee
  3. Laekahoidja – Raimo Tropp – raimo.tropp@ gmail.com

Eesti Üliõpilaste Seltsi Pärnu koondus

kontakt – Tarvi Markson – tarvi @terveks.ee

kontakt – Ragnar Õun – ragnar_o @ut.ee

  1. Esimees – Tarvi Markson – tarvi @terveks.ee
  2. Kirjatoimetaja – Paul Ney – paul.ney @me.com
  3. Laekahoidja – Jaanus Riiner – jaanus.riiner @gmail.com

Eesti Üliõpilaste Seltsi Soome koondus

Aadress: EÜS Soome koondus Ostrobotnia-talo Töölönkatu 3 A, 5. kerros 00100 Helsinki Finland

  1. Esimees – Indrek Lõo – indrek.loo @gmail.com
  2. Kirjatoimetaja – Toomas Aasmäe – toomas123 @gmail.com
  3. Laekahoidja – Andres Arro – andres.arro @gmail.com
  4. Vanamees – Sten-Erik Tammemäe – stenerik.tammemae @gmail.com

Eesti Üliõpilaste Seltsi Rootsi koondus Stockholmis

Aadress: EÜS Rootsi koondus Stockholmis c/o Viru Wallingatan 34, 5 tr SE-111 24 Stockholm

  1. Esimees – Jüri-Karl Seim – juri.karl.seim @jksab.se
  2. Kirjatoimetaja – Mark Teose – mark.teose @3m.com
  3. Laekahoidja – Jaak Akker – jaak.akker @gmail.com
  4. Vanamees – Jaan Pannel
  5. Laulujuhataja – Jaan Seim – jaan.seim @gmail.com
  6. Kirjakoguhoidja – Jaan Pannel

Eesti Üliõpilaste Seltsi Rootsi koondus Göteborgis

  1. Esimees – Hain Rebas – hain.rebas@gmail.com
  2. Abiesimees – Tõnu Riomar – tonu.riomar@gmail.com
  3. Kirjatoimetaja – Tõnis Soodla – tonis.soodla@gmail.com
  4. Abikirjatoimetaja – Jüri Soomägi – js@jyri.info
  5. Laekur – Tõnu Riomar – tonu.riomar@gmail.com
  6. Vanamees – Paavo Vöörmann – paavo.voormann@home.se
  7. Lippur – Jaan Riisenberg – j_riisenberg@hotmail.com
  8. Laulujuhataja – Aho Rebas – ahorebas@yahoo.se
  9. Majanduse eestseisja – Jüri Pärn – juri@paern.net

Eesti Üliõpilaste Seltsi Brüsseli koondus

  1. Esimees – Karl Robert Lausma – klausma @live.com
  2. Kirjatoimetaja – Madis Raaper – raaper @gmail.com
  3. Laekahoidja – Mihkel Allik – mihkel.allik @europarl.europa.eu
  4. Vanamees – Ilmar Üle – yle @eys.ee
  5. Abiesimees – Silver Perli
  6. Laulujuhataja – Ingvar Bärenklau
  7. Kehaharjutaja – Raimond Made

Eesti Üliõpilaste Seltsi Toronto koondus

Postiaadress: Enn Varrik, 31-8 Corinth Gdns. Toronto ON, M4P 2N5, Canada, E-post: evarrik @rogers.com Telefon: 416-569-1151

  1. Esimees – Enn Varrik – ennvarrik @gmail.com
  2. Kirjatoimetaja – Kaupo Kallemaa – kaupo.kallemaa @rogers.com
  3. Laekahoidja – Jarek Varrik – jarekv @yahoo.com
  4. Vanamees – Toomas Merilo – tom.merilo @gmail.com
  5. Abiesimees – Veiko Parming
  6. Abikirjatoimetaja – Toivo Visnapuu – tovico @rogers.com
  7. Abilaekahoidja – Kuldar Lindvere – klindvere @questrade.com
  8. Majaisa – Andres Lindvere – andrel @rocketmail.com
  9. Laulujuhataja – Ivar Nippak
  10. Majanduse eestseisja – Peeter Veltman
  11. Kirjakoguhoidja – Jaak Riga – dyno @dynodice.com
  12. Kirjakoguhoidja – Jaan Roos – jaan.roos @gmail.com
  13. Kehaharjutuste eestseisja – Margus Kask

Eesti Üliõpilaste Seltsi Montreali koondus

  1. Kirjatoimetaja – Innar Teose – iteose @sympatico.ca

Eesti Üliõpilaste Seltsi Ameerika Ühendriikide koondus

  1. Esimees – Carl Skonberg – carlms77 @optonline.net
  2. Kirjatoimetaja – Erwin Pari
  3. Laekahoidja – Kaarel Laev – klaev @nyc.rr.com

Eesti Üliõpilaste Seltsi Baltimore-Washingtoni koondus

  1. Kirjatoimetaja – Agu Ets – aguets23 @gmail.com
  2. Laekahoidja – Ado Valge – valgea @aol.com

Eesti Üliõpilaste Seltsi Ameerika Kesk-Lääne koondus

kontakt – Imre Pagi – imrepagi @gmail.com

Eesti Üliõpilaste Seltsi Ameerika Kirde koondus

kontakt – Jaan Veenpere

Eesti Üliõpilaste Seltsi Ameerika Põhja-Lääne koondus

kontakt – Arvo Lennart Vercamer – arvo.vercamer @gmail.com

Eesti Üliõpilaste Seltsi Austraalia koondus

kontakt – Toomas Pill – toomas @iinet.net.au

Eesti Üliõpilaste Seltsi Sihtasutus

Aadress: Jaan Tõnissoni 1, Tartu 50409,
Registri number: 90001150
A/A EE451700017000378534 Nordea Panga Eesti filiaal (801)
E-post: sa@eys.ee

  1. Juhatuse esimees – Andreas Peterson – petersonandreas88 @gmail.com
  2. Juhatuse liige – Märt Kose – m2rtkose @gmail.com
  3. Juhatuse liige – Rainer Paenurk – rainer.paenurk @gmail.com
  4. Juhatuse liige – Üllar Juhanson – y409 @hot.ee
  5. Nõukogu esimees – Sander Pullerits – sander.pullerits @gmail.com
  6. Nõukogu liige – Priit Lepasepp – priit.lepasepp @gmail.com
  7. Nõukogu liige – Andres Koern – andres.koern @gmail.com
  8. Nõukogu liige – Paavo Pauklin – paavo.pauklin @gmail.com
  9. Nõukogu liige – Rein Minka – rein.minka @gmail.com
  10. Nõukogu liige – Kristjan Teder – kristjan.teder @gmail.com
  11. Nõukogu liige – Joonas Heiter – joonasheiter @gmail.com

Sihtasutus EÜS 100 aastat

Postiaadress: Sihtasutus EÜS 100 a. c/o Tagel, Mörbydalen 10-6tr, SE-182 52 Danderyd

  1. Esimees – Vello Mänd – vello.mand @telia.com
  2. Kirjatoimetaja – Mark Teose – mark.teose @3m.com
  3. Laekahoidja – Toivo Tagel – toivo.tagel @gmail.com

Eesti Üliõpilaste Seltsi meeskoor

E-post: laulukoor @eys.ee

  1. Direktor – Paul Korrovits – Paul.Korrovits @kliinikum.ee