Eesti Üliõpilaste Selts

Aadress: Jaan Tõnissoni 1, Tartu 50409, E-post: selts @eys.ee
Telefon: +372 7420241
Registri number: 80093926

  1. Esimees – Jakob Julius Sova – esimees @eys.ee
  2. Kirjatoimetaja – Aleksander Tamme – kirjatoimetus @gmail.com
  3. Laekahoidja – Aleksander Parelo – laegas @eys.ee
  4. Vanamees – Tõnn Adermann – vanamees @eys.ee
  5. Abiesimees – Rasmus Soome – abiesimees @eys.ee
  6. Abikirjatoimetaja – Leo Estonius – kirjatoimetus @gmail.com
  7. Abilaekahoidja – Kevin Telliskivi – abilaekahoidja @eys.ee
  8. Majaisa – Karl Kask – majaisa @eys.ee
  9. Laulujuhataja – Kaspar Kirt – laulujuhataja @eys.ee
  10. Majanduse eestseisja – Rainer Edward Kail – majandus @eys.ee
  11. Raamatukogujuhataja – Joosep Heinsalu – raamatukogu @eys.ee
  12. Kirjakoguhoidja – Kaarel Pogga – kirjakogu @eys.ee
  13. Kehaharjutuste eestseisja – Sten Alexander Tolgu – kehaharjutaja @eys.ee

Eesti Üliõpilaste Seltsi Tallinna koondus

Aadress: Johann Köleri 13, Tallinn 10150,
Telefon: +372 601 5747

  1. Esimees – Siim Tenslind – siimtens @hotmail.com
  2. Kirjatoimetaja – Rasmus Vaik – rasmusvaik @gmail.com
  3. Laekahoidja – Jaan Matt – jaanmatt @hotmail.com
  4. Vanamees – Rasmus Aron – aronrasmus @gmail.com
  5. Abiesimees – Toomas Lõõnik – toomas.loonik @gmail.com
  6. Abikirjatoimetaja – Jim Tilk
  7. Abilaekahoidja – Markus Merilai
  8. Majaisa – Harri Ruttas
  9. Laulujuhataja – Mihkel Ilus
  10. Majanduse eestseisja – Peeter Kirss
  11. Raamatukogujuhataja – Kert Lehe
  12. Kirjakoguhoidja – Mark Andre Udikas – tallinnakonekomisjon @gmail.com
  13. Kehaharjutuste eestseisja – Sten Piirsalu

Eesti Üliõpilaste Seltsi Vilistlaskogu

Aadress: Jaan Tõnissoni 1, Tartu 50409, E-post: vke @eys.ee
Registri number: 80055073

  1. Esimees – Erki Tamm – erki.tamm @ut.ee
  2. Kirjatoimetaja – Sten-Andrus Veidebaum – sten.veidebaum @gmail.com
  3. Laekahoidja – Rainer Innos – rainer.innos @gmail.com
  4. Abiesimees – Joonas Heiter – joonasheiter @gmail.com
  5. Abikirjatoimetaja – Juhan Kreem – juhan.kreem @tallinnlv.ee
  6. Vil!-kogu eestseisuse ametita liige – Martin Aadamsoo – aadamsoo.m @gmail.com